לבחור בבטיחות: "מצודה בטיחות לתעבורה בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי הוקמה ב-1997. מיום הקמתה עוסקת החברה במערכות תחבורה ובבטיחות בתעבורה. החברה, שהוקמה על ידי אילן שרעבי בימי השיא של מהפכת התחבורה בישראל, מספקת שירותים שונים בתחום לגופים ציבוריים ופרטיים שאחראיים לכמה מפרויקט התחבורה החשובים של העשורים האחרונים. אותם גופים הובילו במהלך 30 השנים האחרונות פרויקטים מרובים ששינו לחלוטין את מערכת התחבורה בישראל.

נסיונו המקצועי של אילן שרעבי והערכים המקצועיים שהנחיל לחברה שייסד הם אלה שהפכו את "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" במרוצת השנים לחברה המובילה בתחום התחבורה בישראל. השירות המקצועי והאישי, האיכותי והאמין שמוענק ללקוחות החברה הוא הסיבה לכך שהיא ממוקמת כבר כמעט 30 שנה כבחירה הראשונה של כמה ממובילי הפרויקטים החשובים בהיסטוריה של תחום התעבורה הישראלית.

השירותים שמציעה "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ללקוחותיה

חברת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, ממוקמת בסמוך למחלף הכפר הירוק. ללקוחותיה מוצעים מגוון שירותים בתחום מערכות התעבורה והבטיחות כגון: מוצרים לבנייה, לתחזוק ולפיתוח כבישים – אבני בטיחות לבלימה, פנסים מהבהבים לבטיחות, שלטים שונים והתקנתם, מגני קירות ועוד. בנוסף, מספקת החברה ללקוחות שירותי סימון כבישים וחניונים, סימון חניונים וצביעתם, סימוני חנייה משלל סוגים (חניית נכים, איסור חניה ועוד), צביעת מגרשי אימון ספורט והקמת גדרות במגרשים, הקמתם של שלל סוגי מחסום שומר ועוד. בשלל התחומים בהם נוגעת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ובשירותים והמוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה היא מבטיחה להם את השירות המעולה והמקצועי ביותר בתחום הבטיחות בתעבורה.

מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ": בטיחות, איכות ושירות מקצועי ואישי

את המוניטין של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" סלל מייסדה אילן שרעבי. איכות השירות והמקצועיות שהוא דורש מעובדיו מיקמו את החברה בניהולו במקום הראשון בתחום. ערכי החברה החרוטים על דגלה: מקצועיות, איכות ובטיחות, הם נר לרגליהם של כל עובד ועובדת בחברה.

לסיכום: ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" לא מתפשרים על בטיחות ואיכות

ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" מאמינים שאיכות היא מילה נרדפת לבטיחות. על כן, בחברה בוחרים תמיד בחומרים, במוצרים ובמכשירים האיכותיים ביותר והמתקדמים ביותר מתוך תפיסה שבתשתיות שישמשו את אזרחי המדינה יש להשתמש אך ורק במוצרים שיעמדו בתנאי מזג אוויר שונים, בבלייה, בעומס ועוד. על כן, החברה מציעה ללקוחותיה את המוצרים והפתרונות האיכותיים והבטיחותיים ביותר ללא פשרות.